Aktuality 2020-08-11T10:16:20+02:00

Aktuality

Novinky ze STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN.

STC nechyběla na Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022

Pražský Slovanský dům se stal svědkem prestižní mezinárodní konference o digitalizaci a kryptoměnách. Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022 přivítal přední odborníky a známé osobnosti z oblasti informačních technologií, bankovnictví a umění. Akce, za kterou stáli zakladatelé společnosti Platon Life Daniel a Julie Tannerovi, získala záštitu i Senátu ČR.

Státní tiskárna cenin hledá účastníky soutěže na novou vizuální identitu

Státní tiskárna cenin se ohlíží za svou historií a na základě téměř stoleté existence, vývoje a významných změn se rozhodla pro změnu své vizuální identity, která má lépe reflektovat současný vývoj společnosti a zaměření na digitální služby. Odborná organizace Czechdesign byla Státní tiskárnou cenin oslovena k organizaci soutěže.

Pozvánka na slavnostní otevření návštěvnického centra ČNB

Vážení návštěvníci, 21. května pro vás Česká národní banka otevře nové Návštěvnické centrum. Součástí programu bude výstava Státní tiskárny cenin pamětních listů a bankovek na které uvidíte, jak se tyto cenné papírky proměňovaly v čase. Přijměte pozvání ČNB a zúčastněte se slavnostního otevření nového Návštěvnického centra!

Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022 v Praze

Zajímá vás svět kryptoměn? Zamýšlíte se nad budoucností financí, platebního systému, bezpečnosti a digitalizace? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, přijďte na konferenci Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022.

Sběratelé se dočkali Pamětní bankovky Engliš

Česká národní banka 30. 3. 2022 vydala svou již druhou v pořadí Pamětní bankovku tentokrát s portrétem Karla Engliše, která navazuje na předchozí Pamětní bankovku s portrétem Aloise Rašína. Zásluhu na tom, že bankovka spatřila světlo světa má i naše společnost, Státní tiskárna cenin.

Load More Posts

90 let s vámi

Bankovky, doklady, cenné papíry, plastové karty, ostatní ceniny.

Kontakt