• O STC v Českém rozhlase

  Český rozhlas tento týden zprostředkoval svým posluchačům pomyslnou exkurzi ve Státní tiskárně cenin.

  Více
 • Nasazení verze 2.0 do testovacího prostředí – změny ze dne 21.11.2023

  Právě jsme zveřejnili na svých internetových stránkách věnovaných systému Track&Trace aktuální zprávu o nasazení verze 2.0 do testovacího prostředí.

  Více
 • Už máte svůj kalendář z dílny STC 2024?

  Objevte s námi skrytou krásu zemědělských motivů a krajiny na českých a československých státovkách a bankovkách. Prodej kalendáře zahajujeme 15. 11. 2023.

  Více
 • Přehled změn a technické informace – Nové prováděcí nařízení 2023/448

  Právě jsme zveřejnili na svých internetových stránkách věnovaných systému Track&Trace aktuální zprávu o nasazení změny verze systému.

  Více
 • Nové prováděcí nařízení 2023/448

  STC jako vydavatel U_IID kódů pro ČR, Vás chce informovat, že změny vyplývající z nového prováděcího nařízení 2023/448 aktuálně zapracováváme do systému TT.

  Více
 • 80. narozeniny oslaví Václav Neckář vlastním pamětním listem

  80. narozeniny oslaví Václav Neckář vlastním pamětním listem. Na našem e-shopu STC nabízíme pouhých 100 kusů v dárkovém přebalu.

  Více
 • Pozvánka na webinář Track & Trace – sledovatelnost jiných tabákových výrobků

  Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR ve spolupráci se Ministerstvem zemědělství, Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí a Státní tiskárnou cenin Vás zve na webinář Track & Trace – sledovatelnost jiných tabákových výrobků od 20. 5. 2024.

  Více
 • Pamětní list v podobě bankovky s portrétem svatého Václava

  Pamětní list v podobě bankovky se symbolem českého státu, portrétem sv. Václava, vydala společnost České dukáty v den úmrtí tohoto českého knížete a světce. Státní tiskárna cenin Vám tento pamětní list nyní nabízí také na svém e-shopu.

  Více
 • Pamětní list v podobě bankovky s portrétem M. R. Štefánika

  Významný slovenský politik, voják, letec, generál francouzské armády, astronom a meteorolog Milan Rastislav Štefánik má svůj Pamětní list v podobě bankovky.

  Více
 • Pozvánka na Den otevřených dveří Ministerstva financí

  Budova Ministerstva financí se pošesté v historii v rámci Dne české státnosti 28. září 2023 otevírá veřejnosti a Státní tiskárna cenin je u toho.

  Více
 • STC Vás zve na výstavu “Krajina na bankovkách”

  Ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem jsme pro Vás připravili panelovou výstavu s krajinnými a zemědělskými motivy na bankovkách. Přijďte se podívat!

  Více
 • Pozvánka na veletrh Sběratel

  Přijďte nás navštívit na největší veletrh sběratelů ve střední a východní Evropě.

  Více

E-shop STC

Speciální část výrobní náplně STC již od roku 1928 tvoří výroba bankovek, za které jsme obdrželi několik významných mezinárodních ocenění. Na přípravě nové bankovkové řady spolupracujeme se zákazníkem a autorem návrhu, kdy konzultujeme převedení návrhu do ceninového designu. Příprava bankovkového designu probíhá s použitím softwaru výlučně určeného pouze pro ceninové tiskárny.

Více