Aktuality 2020-08-11T10:16:20+02:00

Aktuality

Novinky ze STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN.

České zoo nabízí pamětní listy v podobě bankovek vytištěné v STC

Od června mají sběratelé a návštěvníci českých zoologických zahrad možnost pořídit si pamětní listy v podobě bankovek Naše Zoo v podobě bankovky vytištěné ve Státní tiskárně cenin. Pamětní listy vzešly z mezinárodní designerské soutěže a hlavním motivem je evoluce. Ceniny nápadité kompozice evokují exotické dálky a zobrazují vzácná zvířata. 

Státní tiskárna cenin podporuje osvětu mladých studentů v oblasti kyberbezpečnosti

Pracovní skupina kybernetické bezpečnosti AFCEA a její partneři pořádali národní finále soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti pro mladé studenty. STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN jako poskytovatel digitálních služeb podporuje osvětu v této oblasti, a proto se rozhodla poskytnout této soutěži záštitu, ale také se významně podílet na organizaci soutěže.   

Státní tiskárna cenin a TATE International Vás zve na konferenci IS2

Společně Vás zveme na Konference IS2, která je organizovaná pod záštitami významných představitelů vlády ČR a státních úřadů. Konference zvyšuje povědomí o důležitých trendech v oblasti informační bezpečnosti a umožňuje firmám a organizacím veřejné správy snižovat rizika a lépe čelit potenciálním hrozbám.

STC nechyběla na Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022

Pražský Slovanský dům se stal svědkem prestižní mezinárodní konference o digitalizaci a kryptoměnách. Platon Life Global Digital Ecosystem Summit 2022 přivítal přední odborníky a známé osobnosti z oblasti informačních technologií, bankovnictví a umění. Akce, za kterou stáli zakladatelé společnosti Platon Life Daniel a Julie Tannerovi, získala záštitu i Senátu ČR.

Státní tiskárna cenin hledá účastníky soutěže na novou vizuální identitu

Státní tiskárna cenin se ohlíží za svou historií a na základě téměř stoleté existence, vývoje a významných změn se rozhodla pro změnu své vizuální identity, která má lépe reflektovat současný vývoj společnosti a zaměření na digitální služby. Odborná organizace Czechdesign byla Státní tiskárnou cenin oslovena k organizaci soutěže.

Load More Posts

90 let s vámi

Bankovky, doklady, cenné papíry, plastové karty, ostatní ceniny.

Kontakt